سه شنبه ٠٩ خرداد ١٣٩٦
نظرسنجی
آیا بارها فکر کرده اید که به علت ناراحتی عصبی هیچ کاری را نمی توانید انجام بدهید؟

بیشتر از معمول
در حد معمول
به هیچ وجه

اخبار > ارزشیابی و اعتبار بخشی آموزشی مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی انجام گردید


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی

ارزشیابی و اعتبار بخشی آموزشی مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی انجام گردید

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

ارزشیابی و اعتبار بخشی آموزشی مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی در روز یکشنبه 12 دیماه 95 توسط تیم ارزشیابی دانشکده پزشکی به سرپرستی دکتر آل بویه ، معاون آموزشی تخصص و فوق تخصص، انجام گردید .

در این بازدید ابتدا دکتر بیاضیان معاون آموزشی مرکز با بیان این موضوع که از زمان آموزشی شدن مرکز تا کنون بین 20تا 25درصد مراجعه نسبت به سال قبل  افزایش داشته که این امر گویای این است که بار مشکلات مردم منطقه را توانسته ایم به حد زیادی بکاهیم متذکر گردید بایدباتوجه به وسعت مرکز و حجم بیماران مراجعه کننده بایدتوجه بیشتری به تجهیز امکانات و نیروی انسانی بشود تا بتوانیم روند آموزشی شدن را به صورت صعودی طی نماییم زیرا در غیر اینصورت این روند متوقف خواهد شد .

وی همچنین از همکاری کلیه اعضاء هیئت علمی ،پرستاران و کارشناسان مرکز به عنوان بزرگترین دلگرمی جهت انجام روند آموزشی شدن مرکز تشکر و قدر دانی نمود .

دکتر آل بویه نیز درباره ارزشیابی مراکز یادآور شد: روند آموزشی شدن مرکز و استانداردهای آن از طرف وزارت متبوع مطرح گردید و قرار شد پیرو انجام این روند ارزشیابی و اعتبار سنجی مراکز برنامه ریزی شود .

معاون آموزشی تخصص و فوق تخصص دانشکده به قدمت طولانی مرکز فیروزآبادی اشاره کرد که بنا به دلایل بعد مسافت و ...   دچار افت آموزش شد و عملا فراگیران به این مرکز اعزام نشدن . که منجر به درمانی شدن این مرکز گردید اما همچنان پتانسیل های خوبی جهت آموزشی شدن این مرکز وجود دارد و قرار است بخش اعظم آموزش درمقطع پزشکی عمومی در این مرکز راه اندازی شود ،که این امر نیاز به این دارد که علاوه بر دانشجویان ،اساتید و رزیدنتها ( طب سالمندان – پزشک خانواده و اورژانس) حضور داشته باشند تا چرخه آموزشی قویتری  در مقطع پزشکی عمومی سیستم ایجاد شود.

وی افزود درنهایت هدف ما این است تا با تامین فضای آموزشی و تجهیز کامل مرکز کلا آموزش پزشکی عمومی را به فیروزآبادی منتقل نماییم .
١٥:٠٥ - يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٣٤٣٦٠    /    تعداد نمایش : ١٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نکته روزآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 202178
 بازدید امروز : 588
 کل بازدید : 2148796
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13