دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • آموزش
  • پژوهش
  • خدمات الکترونیک
  • اساتید
  • دانشجویان
  • کارکنان
  • روابط عمومی
  • پیوندهای مفید

جشنواره ملی کلیپ و نماهنگ با موضوع "مقابله با کرونا" برگزار می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1399/1/25 | 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از مفدا :

شیوه نامه
 این جشنواره در راستای "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" طراحی شده که با هدف تقویت دغدغه‌مندی فرهنگی دانشجویان، ترویج و ترغیب فرهنگ فعالیت‌های مجازی نوآورانه دانشجویی، ایجاد انگیزه برای انجام فعالیت‌های فرهنگی-هنری، تبادل ایده‌ها و هم افزایی پتانسیل فرهنگی در خصوص پیشگیری و آموزش خود مراقبتی مرتبط با  بیماری واگیرکرونا شروع به کار کرده است.

 محورهای این جشنواره شامل " کووید ۱۹ و راه‌های پیشگیری از آن، کووید ۱۹ و مدافعان سلامت، کووید ۱۹ و امید بخشی، کووید ۱۹ و مقابله با ترس و استرس، کووید ۱۹ و مسئولیت فرهنگی اجتماعی دانشجویان و # در-خانه-میمانیم است و در این فراخوان ملی تلاش شده تا بخشی از رسالت فرهنگی دانشجویان به منصه ظهور گذاشته شود.

 دانشجویان سراسر کشور اعم از دانشجویان وزارت بهداشت و وزارت علوم  می‌توانند کلیپ های خود را در محورهای ذکر شده برای کاهش آسیب های ناشی از بحران کرونا ارائه کنند. این آثار می تواند در قالب یک کلیپ یا نماهنگ حداکثر دو دقیقه‌ای با حجم حداکثر۸۰مگابایت و فرمت  mp۴ ارسال شود.

 شرکت در مسابقه به صورت گروهی و فردی است. در بخش فردی، هر دانشجو می تواند با ارسال ۱ تا حداکثر ۳ اثر در این جشنواره شرکت کند.

 برای شرکت به صورت گروهی نیز هر یک از تشکل های سیاسی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و ورزشی، همتایاران سلامت و شوراهای صنفی الزاما بایستی سه اثر تولید و ارسال کنند.

 شرکت کنندگان برای دریافت شیوه نامه و  ثبت اثر به آدرس اینترنتی www.larums.ac.ir/mosabeghe-covid۱۹  مراجعه و بعد از تکمیل فرم ثبت نام می‌توانند اثر خود (انیمیشن ،کارتون، نماهنگ ،کلیپ کوتاه)را با موضوع "مقابله با کرونا "در یکی از محور های ذکر شده بارگزاری کنند. همچنین برای ارسال آثار در بخش گروهی، الزاما ۳ اثر باید تولید و بارگذاری شود.

 در خصوص جوایز اختصاص یافته به جشنواره ، در بخش فردی مسابقه  به پنج اثر برگزیده، جوایز نقدی به صورت نفراول مبلغ ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال، نفردوم مبلغ ۱۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال، نفرسوم مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال، نفرچهارم مبلغ ۷،۵۰۰،۰۰۰ ریال و نفرپنجم مبلغ ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر یادبود جشنواره تعلق خواهد گرفت.

 در بخش گروهی مسابقه نیز به ۱۰ ارائه برتر از تشکل‌های سیاسی، کانونهای فرهنگی، انجمن‌های علمی،انجمن های ورزشی، همتایاران سلامت وشورای صنفی دانشگاهها ( هر گروه با ۳ اثر برگزیده) مبلغ  ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیر گروهی اهداء می‌شود (لازم به ذکراست شرط شرکت در مسابقه گروهی داشتن الزاما سه اثر و برگزیده شدن آثار برای هرگروه است). ضمنا جایزه تعلق گرفته به صورت گروهی خواهد بود.

گفتنی است: مهلت ارسال اثار از تاریخ ۱۰ فروردین  الی۱۵ ادیبهشت ماه بوده و اعلام نتایج داوری در دهه دوم خرداد ماه  توسط دبیرخانه جشنواره صورت خواهد گرفت. تقدیر از برگزیدگان پس از پایان شرایط بحرانی کنونی و در مراسم اختتامیه جشنواره صورت خواهد گرفت که تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام می شود.

علاقه مندان میتوانند جهت آگاهی ازشاخصهای داوری و شرایط عمومی شرکت درجشنواره، به شیوه نامه موجود درسایت دانشکده علوم پزشکی لارستان به نشانی   www.larums.ac.ir/mosabeghe-covid۱۹ مراجعه نمایند.

آدرس دبیرخانه جشنواره: فارس،لارستان، شهرجدید، بلوارغدیرشمالی، دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی لارستان، طبقه سوم، واحد معاونت فرهنگی دانشجویی به شماره ۱۶-۰۷۱۵۲۲۵۵۵۱۲ داخلی ۱۶۹ می باشد. لازم به ذکر است شماره های ۰۹۱۸۹۹۳۷۱۴۳ و ۰۹۲۲۰۲۴۹۵۷۵ از ساعت ۸ الی ۱۵ برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان عزیزدر نظرگرفته شده است.

برای دریافت شیوه نامه و پوستر جشنواره ملی "۲دقیقه ای" بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دریافت پوستر جشنواره ملی "۲ دقیقه ای"

دریافت شیوه نامه اجرایی جشنواره ملی "۲ دقیقه ای"CAPTCHA
دفعات مشاهده: 6209 بار   |   دفعات چاپ: 190 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر