• 1402/08/28 - 10:58
  • - تعداد بازدید: 53
  • - تعداد بازدید کنندگان: 52
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

اعلام آمادگی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی جهت همکاری با گروههای آموزشی دانشکده پزشکی

دکتر رضاپور،رئیس دانشکده مدیریت خواستار افزایش تعامل دانشکده مدیریت با گروههای آموزش بالینی شد

38617.mp3 اعلام آمادگی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی جهت همکاری با گروههای آموزشی دانشکده پزشکی

 

دکتر رضاپور،رئیس دانشکده مدیریت خواستار افزایش تعامل دانشکده مدیریت با گروههای آموزش بالینی شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی : درنشست مشترک دانشکده ی مدیریت واطلاع رسانی پزشکی و دانشکده پزشکی، دکتر رضاپور اظهار کرد: دانشکده مدیریت قصد دارد در زمینه های پژوهشی با گروههای آموزشی دانشکده پزشکی همکاری نمایند.

وی تصریح کرد با ارائه اطلاعات از سوی گروههای آموزشی دانشکده می توانند در حوزه های مختلف از جمله هوش مصنوعی – انفورماتیک مدیریت دانش ژورنالیسم پزشکی و اقتصاد سلامت و سایر موارد با دانشکده پزشکی همکاری نمایند .

رئیس دانشکده مدیریت همچنین تاکید کرد اگر این همکاری هدفمند باشد می تواند بسیار تاثیر گزار و به نفع سیاست گذاران حوزه ‌ی سلامت باشد .

دکتر سهیلی پور، رئیس دانشکده پزشکی تاکید کرد: بسیاری از تصمیمات حوزه سلامت بدلیل فقدان اطلاعات به خوبی پیش نمی رود و دچار اختلال می شود .

رئیس دانشکده پزشکی همچنین اظهار کرد : حلقه های مفقوده ای را در این نشست یافتم و پیشنهاد می کنم از معاونین آموزشی مراکز و معاونتهای آموزشی و پژوهشی گروهها خصوصا افراد جوان و مستعد در این همکاری استفاده شود .

سهیلی پور در جای دیگر از صحبتهای خود؛ در لحظه بودن را معضل بزرگی  دانست و افزود: علم باید آینده نگر باشد و بداند نیاز 15 تا 20 سال دیگر ما چیست .

دکتر وطن خواه ، مدیر گروه مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی گفت : دانشکده ‌ی مدیریت آمادگی همکاری در زمینه‌ی مدیریت اطلاعات و انفورماتیک با گروههای آموزشی دانشکده پزشکی را دارد و این همکاری می تواند منجر به هم افزایی هر دو دانشکده شود .

دکتر لبافی نژاد، معاون امور هیئت علمی دانشکده پزشکی خاطر نشان کرد : حضور تیم دانشکده‌ی مدیریت در جلسات مدیران گروه ،معاونین پژوهشی و مراکز تحقیقاتی می تواند به همکاری بیشتر بین گروهها و مراکز پژوهشی با این دانشکده  شود .

دکتر جعفر نژاد، معاون آموزشی تخصصی و فوق تخصص دانشکده پزشکی اظهار کرد: گنجینه های عظیمی در گروههای آموزشی بالینی وجود دارد و نقطه‌ی مغفول ،آگاهی است که با آماده کردن یک فرآیند و اعلام آن به گروههای آموزشی می توان این مشکل را مرتفع کرد .

جلسه مشترک مدیران دانشکده مدیریت و دانشکده پزشکی روز شنبه 27 آبان ماه با حضور ،دکتر رضاپور ،رئیس دانشکده مدیریت  -دکتر وطن خواه،مدیر گروه رشته مدیریت خدمات بهداشتی – دکتر دهناد ،مدیر گروه زبان انگلیسی– دکتر باقرزاده، معاون بین الملل- دکتر احسان زاده ، گروه زبان انگلیسی- دکتر شیخ طاهری ،مدیر پژوهشی دانشگاه و عضو گروه مدیریت و اطلاع رسانی – دکتر دکتر شعربافچی زاده ، عضو گروه سلامت و بلایا – دکتر نعمتی ، معاون پژوهشی معاونت بین الملل – دکتر علی پور ، عضو گروه اقتصاد سلامت وتعدادی از معاونین و ریاست دانشکده پزشکی برگزار شد ./

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,اخبار آموزشی ,اخبار سلامت ,اخبار معاونت تخصصی و فوق تخصصی,اخبار معاونت امور هیئت علمی ,اخبار معاونت مالی و اداری,اخبار معاونت پژوهشی
  • کد خبر : 38617
:
کلیدواژه ها
مرجان خرم
خبرنگار

مرجان خرم

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings